Evyap’ın vegan bebek bezi markası Babyone raflarda yerini aldı

İçeriğinden üretim süreçlerine kadar vegan bir ürün

Evyap’ın yeni markası Babyone, doğal pamuk özü ve organik avokado yağı içeren formülü ile hem annelerin hem de bebeklerin mutluluğunu garantiliyor. Doğal pamuk özü ve organik avokado yağı içeren formülü sayesinde bebeklerin rahat bir gün ve gece geçirmesini sağlıyor. Parfüm, paraben, latex ve BPA barındırmayan yapısı ile annelerin tercihi olacak.

Marka; tasarımı, içeriği ve üretim süreçlerinde ‘Mutlu Anne, Mutlu Bebek’ felsefesini benimsiyor. Boyasız üst yüzeyi, bebek anatomisine uygun yapısı ve yüzde 100 geri dönüştürülebilir dış ambalajı ile çevreye ve doğaya saygılı. Dermatolojik ve hipoalerjenik testlerle de cilt dostu! İçeriğinde ya da üretim ve işleme aşamalarının hiçbirinde hayvansal ürün ya da bileşen kullanılmadı.

Annelerin konforu ve mutluluğunu da önemli

İçeriğindeki doğal pamuk özü ve organik avokado yağı, nemlendirme özelliğiyle hassas ciltlerin yatışmasına  yardımcı oluyor. Yenidoğan ve mini bedenlerde bulunan göbek bağı oyuntusu bebeklerin konforunu artırıyor. Islaklık göstergesi de bebeğin altını değiştirme vaktinin geldiğinin kolaylıkla fark edilmesini sağlıyor.

Babyone’ın geceye özel versiyonu ise 15 saat boyunca koruma ve konfor sağlamakta. Gece bezindeki doğal yulaf özü, cildin nem dengesini koruyor. Cilt bariyerini desteklemeye yardımcı oluyor.

Evyap-Hijyen Kategori Pazarlama Lideri Yeşim Tütüncü, “Babyone, hem anneleri hem de bebeklerini mutlu edecek. ‘Mutlu anne, mutlu bebek’ diyoruz çünkü mutlu anneler mutlu bebek yetiştiriyor. Doğal ve organik içerikler ile zengin, cilt dostu hipoalerjenik vegan formülü,  en güçlü yanı. Babyone ile bebek bakım kategorisindeki yerimizi güçlendirmeyi hedefliyoruz” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir