Ciltteki yaşlanmanın ilk belirtilerini önlemeye ne dersiniz?

Tüm cilt tipleri için uygun

Institut Esthederm Radiance Detoxifying Illuminating Care; yaşlanmanın ilk belirtilerini önlemeye, cildin canlılığını ve ışıltısını korumaya yardımcı olur. Cildin saydamlığını ön plana çıkarmayı hedefleyen, ışıltı veren hafif ve yumuşak yapıdadır.

  • Detoks Etkisi: Yaşlanma karşıtı hücre bakımıdır. Time Control System patenti hücrelere oksijen bakımı yapar ve serbest radikallerden korumaya çalışır. Biyolojik yaşlanmanın etkilerini azaltmaya yardımcı olurken günlük çevresel faktörlere karşı cildin daha dayanıklı olmasına destek olur.
  • Pürüzsüzleştirir ve aydınlatır: Escin, cildin sağlıklı bir şekilde aydınlanmasını sağlayan içerik, yorgun ve donuk cilt metabolizmasını ve mikro sirkülasyonu harekete geçirmeye yardımcı olur. Cilde oksijen bakımı yapılmış ve böylece hücrelerdeki toksinler arınmış olur.

SONUÇ: Dış etkenlere karşı cilt korunmuş ve arınmış olur, yeniden nefes alır. Nemlenen cilt ışıldar. İnce çizgiler ve yorgunluk izleri gözle görünür bir şekilde azalır. Anında ve kalıcı olarak, daha eşit ve ışıltılı bir cilt tonunu destekler.

KULLANIMI: Yorgunluk, stres, hava kirliliği, mevsim değişikliği gibi iç ve dış etkenlerden etkilenen tüm cilt tipleri kullanabilir. Soluk ciltler için ayrıca idealdir. Sabah ve/ veya akşam temiz ve kuru cilde uygulayınız. Tek başına ya da uygun bir Institut Esthederm serumuyla birlikte kullanınız.

Fiyatı: 479.00 TL (50 ml)
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir