Çocukların sağlıklı gelişimi için doğa ve bilim bir araya geldi

Amway NUTRIWAY™ Kids Omega-3 Yumuşak Çiğneme Tabletleri

Nutriway’in Kids ailesinin en yeni ürünü NUTRIWAY™ Kids Omega-3, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimini destekliyor. Aynı zamanda jel yapısı ve meyvemsi tadıyla çiğnemeyi keyifli hale getiriyor. 4 yaş ve üzeri çocuklar için geliştirilen bu ürün, tabletlere alternatif arayan yetişkinler için de iyi bir seçenek…

Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişiminde sağlıklı beslenme ile omega-3 yağ asitleri etkili rol oynuyor. Omega-3 yağ asitlerinin düzenli alınması vücut fonksiyonları, özellikle de görme, beyin ve kalp üzerinde olumlu sonuçlar doğuruyor. Balık ve deniz ürünleri iyi birer omega-3 yağ asidi kaynağı olmasına rağmen çocukların çok da sevmemesi nedeniyle vücut tarafından yeterince alınamıyor. Aynı zamanda bu faydalı yağlar vücut tarafından yeterli seviyede de üretilemiyor.

Meyvemsi tadı var

NUTRIWAY™ Kids Omega-3, tatlandırıcı ve koruyucu içermiyor. Yumuşak çiğneme tabletleri, çocuklarda kemiklerin gelişimini D vitamini ile destekleyen omega-3 balık yağı takviye edici gıda ürünü olarak ön plana çıkıyor. Bu yumuşak çiğneme tableti balık tadını maskeleyen meyvemsi tadıyla çocukların beğenisini kazanıyor.

Özellikle 4 yaş ve üzerindeki çocuklar için önerilen Amway NUTRIWAY Kids ailesinin bu yeni üyesi, jöle dokusuyla çiğnemeyi kolaylaştırıyor ve suyla birlikte alınması gerekmiyor. Bu nedenle çocukların yanı sıra tabletlere alternatif arayan yetişkinler için de güzel bir seçenek sunuyor.

Sürdürülebilir balık yağı içeren, koruma girişimlerinde bulunarak ve sürdürülebilir ürün ve hizmetlerin belgelendirilmesini sağlayarak okyanusları koruyan oluşum “Friends of the Sea” sertifikalı olan NUTRIWAY™ Kids Omega-3 çocukların kemiklerinin sağlıklı bir şekilde büyümesini lezzetle destekleyen besinler içeriyor.

Fiyatı: 174.70 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir