DeepFresh Probiotics Bebek Ürünleri Serisi ile içiniz rahat etsin

‘Hayata Dokun’ sloganıyla doğal ve sağlıklı içerikler

DeepFresh; yeni Probiotics Bebek Ürünleri Serisi ile anne ve babalara sağlıklı bir dokunuş sunuyor. İçeriğinde probiyotiklerden elde edilen peptidler yer alıyor. Bebeklerin hassas cildini korurken aynı zamanda doğal bir nemlendirme sağlıyor.

Yenidoğan döneminden itibaren söz konusu bebek bakımı ve sağlığı olduğunda anneler en doğal ve sağlıklı ürünleri tercih ediyor. Probiyotiklerin cilt bariyerlerini destekleyen ve doğal koruma sağlayan özelliklerini göz önünde bulunduran DeepFresh; annelere en değerli varlıkları bebekler için yeni bir seri sundu:

  • Islak mendil
  • Doğal bebek losyonu
  • Şampuanı
  • Yenidoğan köpük şampuanı
  • Doğal bebek yağı

Seride neler var?

DeepFresh Probiotics Doğal Yeni Doğan Islak Mendili, üstün nem tutma özelliğiyle bebeklerin cildinin nazikçe temizlenmesine yardımcı oluyor. Doğal Bebek Şampuanı ve Yenidoğan Köpük Şampuanı bebeklerin gözlerini yakmadan saç derisini besliyor ve canlandırıyor. Shea yağı içeriğiyle nem ihtiyacını karşılayan Doğal Bebek Losyonu ve badem yağı sayesinde cildi yatıştıran Bebek Yağı; kolay sürülen, hızla emilen yapısıyla kolay bir uygulama sunuyor. Aynı zamanda serideki ürünlerin içeriğinde yer alan probiyotiklerden elde edilen peptidler, bebeklerin cilt florasına zarar vermeden dışarıdan gelen yabancı mikroplara karşı da koruyucu bir duvar oluşturuyor.

Vegan sertifikasına sahip olan Probiotics Bebek Ürünleri serisi alkol, parfüm, alerjen, boya ve ftalat içermiyor. Peptidler sayesinde doğal nemlendirme, doğal bakım ve doğal antimikrobiyal etki sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir