Dermalex yeni serum serisiyle ışıltınızı keşfetmeye davet ediyor

C Vitamini Aydınlatıcı Serum ve B Vitamini Nemlendirici Serum

Cildinizi hak ettiği terapiyle buluşturan Dermalex, piyasaya yeni sunduğu serumlarıyla ışıltınızı ortaya çıkarmaya davet ediyor. Dermalex C Vitamini Aydınlatıcı Serum ve B Vitamini Nemlendirici Serum, cilt uzmanları tarafından İsveç’te geliştirildi. Serumlar, cildin ihtiyacı olan neme ve aydınlığa kavuşmasına yardımcı oluyor.

Perrigo çatısı altında geçtiğimiz yıl ‘Cildinizin Hak Ettiği’ terapi sloganıyla tüketicilerle buluşan markanın serumlarını Türkiye Pazarlama Direktörü Gözde Shavky ve ışıltısı ve Yasemin Tatlıses tanıttı.

Shavky, davetlilerle marka hikayesini ve markanın yeni yıldızı serum serisinin içeriklerini paylaştı. Shavky “Hem ürün portföyümüze hem de cildinize ışıltı katacak yeni serumlarımızı sizlerle buluşturmaktan oldukça mutluyuz. Herkesin ışıltıya sahip olduğunu biliyoruz, bunu ortaya çıkarmanın yolunun ise cildinizi, ışıltınızı yansıtacak ürünle buluşturmaktan geçtiğine inanıyoruz’’ dedi.

Dermalex C Vitamini Aydınlatıcı Serum

Cildinize anında taze bir ışıltı kazandırıyor. Cilt tonunu eşitlemeye ve koyu leke görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda antioksidan C vitamini içeren formülü ile cildinizi serbest radikallerin zararlı etkilerinden koruyor. İçeriğindeki hyaluronik asit cilde ihtiyacı olan nemi sağlayarak ışıltısını arttırırken kırışıklık görünümünün azalmasını destekliyor.

Dermalex B Vitamini Nemlendirici Serum

Üçlü hyaluronik asit ve pantenol/provitamin B5 içeren yoğun ve etkili içeriği ile cildin esnekliğini artırıyor.  Kırışıklık ve ince çizgi görünümünü azaltmaya ve cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Üçlü hyaluronik asit, cilde yoğun ne takviyesi yapıyor. Panthenol & Provitamn B5 ise cildi rahatlatıyor ve cilt bariyerini güçlendiriyor.

Klinik olarak test edilen ve tüm ciltler için uygun olan ürünlere Gratis, Rossman, Eve satış noktalarından ve tüm online alışveriş platformlarından ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir