Hermès Beauty 24 Renkli Piyano Serisi harika bir yeni yıl hediyesi

Hermès Faubourg Saint-Honoré, Paris’teki tarihi binasına bir atıf

“Renkler benim için tıpkı müzik notaları gibi. Kombinasyonları titreşim ve armoni yaratıyor ve bir gam misali renk skalası oluşturuyor. Dudak boyalarımızın 24 rengi, piyano tuşları gibi ahenkle yankılanıyor. Hepsi elinizin altındayken yaratabileceklerinizin sınırı yok” diyor Jérôme Touron, Hermès Beauty Kreatif Direktörü…

24 Renkli Piyano sizi kişiliğinizin müziğini bestelemeye davet ediyor. Kutuda Rouge Hermès koleksiyonunun 24 ikonik rengi var. Bu yaklaşan yılın, dilek takviminin, her türlü mod ve duygu değişikliğini birbirine bağlayan skalanın renk seti. 24 sayısı ise Hermès’in Faubourg Saint-Honoré, Paris’teki tarihi binasına bir atıf.

Hermès Beauty, 24 Renkli Piyano ile serinin duyusal boyutunu sıra dışı bir notayla, gerçek bir renk köprüsüyle artırıyor. Piyano mekanizmasının tuş ile çekiç arasında yer alan bu temel parçası sayesinde piyano çalınabiliyor. Tıpkı müzikte olduğu gibi, makyajda da her şey tamamen yoruma dayalı. Günlük hayatta bir virtüöz olmak. Gülüşü duruşa dönüştürmek. Bir aşkınlık anı. Bir armoni dersi. Bir allegro andante. Daha fazla güzellik. Mükemmel hassas ayar. Her günün, mükemmel renk – ruh hali uyumlu cildi ve müziği.

“Kapağın ve kayan çubuğun manyetik sesi; cilalı, mat, pudralı ve tekstüre görünümler arasındaki bağlantı unsuru; fırçalanmış, matlaştırılmış altın ise servetin mütevazı alameti. Dudak boyası renk paletine akseden sayısız kontrast…” diye ekliyor Pierre Hardy, Hermès Mücevherleri ve Hermès Ayakkabı Koleksiyonları Kreatif Direktörü…

Aslı Hermès boyutları değişik

88.3 × 11 × 3.7 cm boyutundaki 24 Renkli Piyano oldukça kullanışlı, harika bir hediye fikri. Renkli notaları ile istendiği anda yeniden yorumlanabilen ve her gün sizi yeni bir sürprizle gülümsetebilen bir görünüm bestesi. Kutuda her rengin yeri belli, 24 Renkli Piyanonun içindeki her yuvada rengin adı, numarası ve görünümü -mat ya da saten- belirtilmiş.

Hermès hediye kurdelesiyle süslenmiş 24 Renkli Piyano kutusu özel turuncu kutusunda sizleri bekliyor. 440 parçalık sınırlı üretim, 15 Kasım 2020’de dünya çapındaki seçkin Hermès mağazalarında yerini aldı.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir