Lumberjack tekstil koleksiyonu sade dokunuşları ile dikkat çekiyor

Kendi spor giyim modanızı yaratın

Her harekete eşlik eden Lumberjack stil sahibi spor kıyafetleri, farklı renk ve minimal desenleri ile şık ve fonksiyonel ürünler sunuyor. Lumberjack Tekstil Koleksiyonu’nda yer alan spor kıyafetler hem ev hem spor aktivitelerinde kullanabilecek alternatifler sunuyor. Soğuk kış günlerinin yaklaşması ile birlikte evde egzersiz yapanlar için rahatlığı ve konforu bir araya getiriyor.  Kadın ve erkekler için geniş ürün yelpazesi sunuyor.

Rahat kesimlerinin yanı sıra kullanışlı stilleri ve farklı renkleriyle kadın-erkek koleksiyonunda yer alan sweat ve polarlar rahat hareket deneyimi sunuyor. Pembe, gri, beyaz ve siyah renklerin öne çıktığı koleksiyonda, sade ve minimal baskılar ön planda. Taytlar, eşofman takımları ve t-shirtler, hareket özgürlüğü gerektiren tüm spor egzersizlerinde destek olurken, hava alan kumaşlar, hafif yapıları ile sağlıklı bir kullanımı da garanti ediyor.

Tüm egzersizlerde ve ev içi kullanımda konfor ve rahatlığı estetikle buluşturmak isteyenlerin adresi Lumberjack’in oldukça zengin tekstil koleksiyonunu daha yakından incelemek için Instreet mağazalarına uğrayabilir ve instreet.com.tr’ye bakabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir