Neroli Pays: J’adore’un kalbinde bir mücevher

Provence’ın büyüsüne hoş geldiniz

J’adore Parfum d’eau’nun kalbinde; Dior Perfumes ve genç yapımcı Christelle Archer arasındaki özel ortaklıktan doğan, Neroli Pays bir mücevher gibi parlıyor.

Neroli, acı portakal ağacının çiçeklerinin buharla damıtılmasıyla elde edilen bir koku harikası. Bu işlem, herhangi bir çözücü kullanmadan portakal çiçeği suyunu uçucu yağdan (Neroli) ayırır. Pays Neroli olarak bilinen bu ürün; J’adore Parfum d’eau’nun ışığında parlıyor.

Gerçekten de bu eşsiz bölgeyi canlandırmaya her zamankinden daha fazla yardımcı olmayı amaçlayan Dior evi; Christelle Archer tarafından yönetilen bir Provençal alanı olan Floropolis ile özel bir ortaklık başlattı. Provençal topraklarında, Akdeniz’e bakan tüm acı portakal arsasını Dior için saklıyor. Şimdi 100 yaşında olan bu topraklar, 25 yıl sonra Dior sayesinde yeniden keşfedildi.

Christelle Archer, Neroli’yi “Taze, ışıltılı, yatıştırıcı, aynı zamanda marine yönü özelliğine sahip” olarak tanımlıyor.

Tatlı amfora

Beyaz ve altın ile J’adore amfora eşi görülmemiş bir tarz sergiliyor. Yanardöner, su bazlı bir kompozisyon kadife bir vitrin gibi; çiçeklerin beraberliğini daha iyi yansıtmak için çok açık beyaz renkle kaplı.

Yalınlığıyla ön plana çıkan bir ikon

Jean-Baptiste Mondino tarafından fotoğraflanan Charlize, her zamankinden çok daha göz kamaştırıcı. Parfüm kadar parlak, sarışın ve güzel, çıplak teni, gözlerindeki müstehcen bir bakışla mutlak ve doğal bir kadınlık sergiliyor.

Sade ve ferah görüntüsü; Maria Grazia Chiuri’nin tasarladığı ikonik aksesuar olan altın bir kolyeyle tamamlanıyor.

J’adore’un ilk görsel şovuna, başlangıçlara atıfta bulunurmuşçasına bir görüntü.

Brigitte Niedermair gözünden J’adore Parfum d’eau 

Kusursuz elbiseler tenleri duygusal olarak ortaya çıkarmakta… Fotoğrafçı Brigitte Niedermair’in gözünden hafif peçelerle örtülü, günümüz Vestal Bakireleri gibidirler. Bu saf, ilahi dünyada, J’adore Parfum d’eau’nun beyaz amforası değerli bir tılsım haline dönüşmekte.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir