Peros ve Esra Erol’dan misss kokulu lansman

Peros Buradan Geçmisss

Peros, yeni ‘Soft Konsantre Yumuşatıcı’ ve ‘Doğanın Hediyeleri Sıvı Sabun’ serilerini tanıttı. Marka yüzü ve elçisi Esra Erol’un ev sahipliğindeki etkinliğe; basın, cemiyet ve iş dünyasından isimler katıldı.

Peros, doğanın eşsiz hediyeleri çiçeklerden, doğadaki yağ ve özlerden ilham alarak hazırladığı ürünlerini anlattı. Six Senses Otel’deki etkinlik alanı; ürünlerin kokularını aldığı amber çiçeği, gül, lavanta, neroli ve bergamot çiçekleriyle donatıldı. Davetliler, uzmanlar tarafından mis kokulu doğal esanslar eşliğinde yapılan masaj ve el bakımıyla rahatlama imkanı buldu.

Beyaz Kağıt Pazarlama Müdürü Zeynep Kahraman; “Pandemiyle birlikte hepimiz hijyene daha fazla önem vermeye başladık. Son iki yıldır ellerimizi hiç olmadığı kadar sık yıkar hale geldik. Kişisel hijyenimiz kadar yaşadığımız alanın temizliğine harcadığımız zaman da arttı. Bu da kullandığımız temizlik malzemelerinde seçiciliği ortaya çıkardı. Daha doğal, vegan, cilt dostu, çevreci ürünler kullanmaya başladık. İşte bu noktada Peros olarak devreye girdik ve iki yeni ürünümüzü tüketicilerimizle tanıştırdık.

Peros Doğanın Hediyeleri Sıvı Sabun Serisi

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişen mis kokulu, şifa kaynağı bitkilerden elde edilen doğal yağlarla hazırlandı. Serinin tamamı yüzde 98 doğal içerikli. İçerdiği bitki özlü yağlardan dolayı cildi nemlendirirken ph 5.5 seviyesiyle cildin doğal dengesini de koruyor.

Peros Soft Konsantre Yumuşatıcı Serisi

Avrupa Vejetaryen Birliği tarafından onaylı vegan sertifikasına sahip bir ürün. 12 farklı ve sofistike çiçek kokusunu kombinledik. Bu birbirinden güzel çiçek kokuları; Micro Parfüm Kapsül teknolojisi sayesinde 150 güne kadar sizinle kalıyor” dedi.

Kokuların insan psikolojisini yönlendiren etkenlerden olduğunu söyleyen Kahraman; “Güzel kokular beynimize olumlu sinyaller gönderir. Müthiş bir koku hafızamız var ve güzel kokan hiçbir şeyi unutmuyoruz. Güzel koku, temizlik, rahatlık ve huzur hissi veriyor insana. İşte bu yüzden tüketicilerin ana beklentilerine odaklandık. Ürünlerimizin doğallığı kadar güzel ve kalıcı kokusu, olmazsa olmazımızdı” açıklamasını yaptı.

‘Peros Ailesi’nin bir parçası olmaktan son derece mutluyum’

Esra Erol ise; “Peros ile yolculuğumuzda 1.5 yılı tamamladık. Ama sanki daha uzun süredir birlikteymişiz gibi hissediyorum. Müthiş bir uyum yakaladık. Türkiye’nin en çok satan 2’nci deterjan markası olmasının yanı sıra; her 10 kişiden 9’unun memnun olduğu bir marka. Yüzü olmak, hem çok kıymetli hem de büyük sorumluluk. Bu sorumluluğu çok iyi taşıdığıma inanıyorum. Peros’un bilinçli bir tüketici olarak beni ikna etmesinin en büyük sebebi; daha yaşanası bir dünya için doğallığı savunması. Ayrıca tüketici beklentisini ilk sıraya koyması oldu” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir