Probiyotik desteği ile göz altlarınıza canlılığını geri kazandırın

Hassas ciltler için de uygun

Yenilikçi probiyotik bakım kompleksi ProRenew Complex CLR™ ve güçlü bir antioksidan olan deniz algi içeren SebamedPRO! Canlandırıcı Göz Kremi, göz çevresindeki ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak daha genç ve canlı bakışlar vadediyor.

İnsan vücuduna yararlı bakteriler olan probiyotikler, sindirim sistemini destekliyor, bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Son yıllarda cilt sağlığı üzerindeki etkileri nedeniyle dermokozmetik ürünlerde de kullanılan probiyotikler, cildi nemlendiriyor, dış etkenlere karşı koruyor ve erken yaşlanma belirtilerini önlüyor.

Özellikle hassas cilt yapısına sahip, egzamaya yatkın ciltlerde probiyotik içerikli ürünler cildi onarıp, tahrişlerin önüne geçiyor. Akneye yatkın ciltlerde ise sivilceleri önlüyor, yağ salgısını düzenliyor.

pH 5.5 değeriyle cildin doğal koruyucu tabakasını sağlıklı tutan göz kremi, içerdiği E vitamini zengini deniz yosunu sayesinde göz çevresindeki kırışıklıkların görünümünü azaltırken çevresel etkenlere karşı savaşıyor. Dermatalojik ve oftalmolojik olarak onaylı olan krem, hassas ciltler ve kontakt lens kullananlar için de uygun.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir