Shiseido’nun yepyeni ve olağanüstü imza kokusu Ginza

Kadınların farklı yönlerinin ve zıtlıklarının ilhamıyla hayat buldu

Japonya’da kokuların daha kişisel ve manevi bir boyut kazandırdığına inanılıyor. GINZA kokusu ise manevi boyuta yolculuğu ve keşfetmeyi simgeliyor. Her şeyin içimizde saklı olduğuna inanan Shiseido, GINZA’yı kadınlığın en canlı ve güçlü yönlerini yükselten bir koku olarak sunuyor.

GINZA, çelişkilerin kutsal bir sentezi niteliğini taşıyor. Yumuşak ama yoğun, hassas ama güçlü, bilgeli ama tutkulu. Odunsu akorlarla keskinleştirilmiş bir çiçek buketini andıran GINZA’yı; uzmanları Karine Dubreuil ve Maia Lernout besteledi. Aynı zamanda Shiseido’nun doğduğu yerin de adı olan GINZA, tam Doğu ve Batı’nın ortasında, Tokyo’nun kalbinde bulunan en prestijli semt olarak karşımıza çıkmaktadır.

GINZA, çiçeklerin doğal zarafetinin kutsal ağaçların gücü ile buluşmasıyla mükemmel bir simya sonucundu doğdu. Bu eşsiz birliktelik GINZA’nın benzersiz aurasının imzasını haline geliyor. GINZA, tende canlı ve kesinlikle benzersiz bir koku olduğu kadar kadınsı olduğunu da ortaya koymaktadır.

GINZA parfüm şişesini, ünlü Vertigo lambasının yaratıcısı Constance Guisset tasarladı. Bir cam bloğundan kesilen bu büyüleyici şişe, dalgalı kıvrımları ve ışıltılı pembe kokunun parlamasını sağlıyor.

GINZA, parlak ışıltılı bir nar ve baharatlı pembe biberlerin patlamasıyla açılıyor. Buketin kalbindeki yasemin, en görkemli yönlerini ortaya çıkarıyor. Ayrıca manolya ve frezya yaprakları neşeli bir kokuyu betimlerken Japon orkidesi çiçeklerin karışımına gizemli bir dokunuş katıyor. Kutsal Japon Hinoki ağacı, kompozisyona olağanüstü bir karakter katıyor. Böylece en içte sandal ağacının derinliğini ve paçuli yoğunluğunu yansıtılıyor.

  • Üst Nota: Nar, Pembe Biber
  • Orta Nota: Yasemin, Japon Orkidesi, Frezya, Manolya
  • Alt Nota: Hinoki Ağacı, Sandal Ağacı, Paçuli

30 ml fiyatı: 450TL

50 ml fiyatı: 750TL

90 ml fiyatı: 1050TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir