Yaz boyunca ihtiyacınız olan tüm ürünler tek bir pakette!

BEE’O Kurban Bayramı’na özel Aile Paketi hazırladı

BEE’O; Kurban Bayramı’na özel Aile Paketi hazırladı. Paketin içinde tüm ailenizi güneşin zararlı etkilerinden koruyacak ürünler yer alıyor. Aynı zamanda cildinizi nemlendiriyor, besliyor ve yumuşaklık sağlıyor.

BEE’O APICARE S.O.S Yoğun Bakım Kremi

Yaz aylarının gelişiyle birlikte güneş yanıkları, lekelenmeler, cilt kuruluğu ve küçük yaralanmalar gündeme geliyor. Ürünün formülünde saf Anadolu propolisi, arı sütü, ham bal, hyaluronik asit, zeytinyağı, mineral çinko, B5 ve E vitaminleri var.  Cildinizin hassas ve kuru olduğu, yoğun nem bakımına ihtiyacı olduğu dönemlerde  harika bir çözüm oluyor. Arı zehri ve arı sütü içeriği cildinizin kendini onarmasına destek oluyor.

BEE’O Apicare Yüz Güneş Kremi

İçeriğinde, saf Anadolu propolisi, non nano çinko, zeytinyağı ve aloe vera bulunan krem; tamamen doğal bileşenlerden oluşuyor. 50+ SPF özelliği sayesinde güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlıyor.  Güneş lekelerinin oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Güneşe çıkmadan 30 dakika öncesinde yüze uygulanması tavsiye ediliyor. Cilt tarafından hızla emilerek koruyucu bir tabaka oluşturuyor.

BEE’O Apicare Güneş Sonrası Losyonu

Güneş ışınlarına maruz kaldıktan sonra cildin ferahlığa ihtiyacı vardır. Çünkü cilt güneşlenme sonrası kurur ve elastikiyetini kaybeder. BEE’O Güneş Sonrası Losyonu; Anadolu propolisi, non nano çinko, zeytinyağı, aloe vera, susam yağı ve E vitamini içeriği ile kuruyan ve hasar gören ciltleri nemlendirerek korumaya yardımcı oluyor. Tamamen doğal bileşenlerden oluşuyor; renklendirici ve paraben içermiyor. Tüm cilt tiplerine uygun losyon, güneşin, denizin ve havuzun ciltte yarattığı kurutucu etkiyi hafifletiyor.

BEE’O Apicare Propolisli Çocuk Güneş Kremi

Anadolu Propolisi, non nano çinko, B5 vitamini ve shea yağı yağı ile tamamen doğal bileşenlerden oluşan ürün; güneş yanığına karşı koruyucu özellik gösteriyor. Çocukların hassas ciltlerine uygun olan hipoalerjenik bu ürün; güneşe karşı cilt üzerinde doğal bir bariyer oluşturuyor.

BEE’O Apicare Vücut Güneş Kremi

Saf Anadolu propolisi ve doğal mineral filtresi ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyor. İçeriğinde Anadolu propolisi, non nano çinko, shea yağı ve aleo vera var. Renklendirici, koruyucu madde ve paraben içermiyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir