Annelerin triko şıklığı Knitss tasarımlarıyla konfora dönüşüyor

Annelerin kalbini kazanan zamansız tasarımlar

Çağdaş kadınların triko markası KNITSS, 14 Mayıs’ta anneleri unutmadı. Marka, annelere doğaya zarar vermeyen materyallerle ürettiği özel tasarımlar sundu.

İtalyan iplikleriyle üretilen tasarımlar, her yaştan annenin vazgeçilmezi olmaya aday. Knitss, uzun ömürlü tasarımlarla hızlı tüketimi yavaşlatmayı hedefliyor. Yeni koleksiyonu Anneler Günü’ne özel hediye seçenekleri arasında yerini alıyor.

Zarif desenler, yüksek kaliteli elyaflar ile buluşuyor. Her parça mix and match uyumu ile de sınırsız kombin imkanı sağlamakta. Koleksiyonda yer alan keten şortlar, etekler, crop üstler, kimonolar dikkat çekiyor.

Knitss, yaz sıcaklarını keten ve pamuk ipliklerle örülmüş trikolarla konfora dönüştürüyor. Her nesilden anneye hitap eden sofistike ve çarpıcı renklere sahip şıklık sunmakta. Renk kartelasında toprak ve bej tonlarının yanı sıra doğayı yansıtan yeşiller, gün batımı tonlarından sarı ve turuncular, gökyüzü mavisi ve ekrular var.

Özellikle yaz mevsiminde tercih edilen kum beji, yanık turuncu, bronz, lila, terracotta tonlarının hakim olduğu triko elbiseler, incecik triko etekler, şort takım ve tunikler, annelerin yaz şıklığına şıklık katacak.

Knitss felsefesiyle bir gelecek

Çevreye duyarlı KNITSS, ‘Modayı Sürdür’ felsefesini benimsiyor. Koleksiyonların % 70’ten fazlası, sürdürülebilir yöntemlerle; ekolojik sertifikalı doğa dostu elyaflardan üretiliyor. 2025 itibarıyla koleksiyonlarının tamamını %100 sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen materyallerle hazırlamayı hedefliyor.

KNITSS tasarımları, markanın İstanbul Akmerkez, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi, Emaar Square, Ankara Armada, İstinyePark İzmir ve Bodrum Midtown mağazalarında misafirlerini bekliyor. Ayrıca www.knitss.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir