Annenize Watsons’ın sevilen markalarını hediye edin!

Anneler Günü’nde de sayısız ürün seçeneğiyle sizinle!

Lovely’nin doğal içerikli maskarası, Brooklyn’in sımsıcak tonlu allığı, Deborah Milano’nun yüksek pigmentli dudak parlatıcısı ve ipeksi allığı, Revolution’ın mükemmel kapatıcısı ile Anneler Günü’nü Watsons’la kutlayın! Her şeyin en iyisini hak eden annenize Anneler Günü’nde Watsons’ın en sevilen markalarının en güzel ürünleriyle teşekkür edin.

Revolution Conceal & Define Fondöten / 259.90 TL

Tüm cilt tonlarına uygun olarak geliştirilen ürün, ince yapısı ve yoğun kapatıcı etkisi ile dikkat çekiyor. Ciltteki lekeleri ve sivilceleri doğal bir görünüm sağlayarak gizlemenize yardımcı olur. Yağsız formülü sayesinde ciltte ağırlık hissi yaratmıyor. Gün boyu kalıcılığı sayesinde tazelemeye gerek olmadan makyajınızın yeni yapılmış gibi görünmesini sağlar.

Lovely Lashmania Maskara / 69.95 TL

Daha uzun ve dolgun görünümlü kirpikler! Doğal pirinç mumu içeriği ile kirpiklerinizi beslerken hacim kazanmasına yardımcı olur. Kolay uygulama sağlayan Lovely Lashmania Maskara’yı sürdüğünüz andan itibaren farkı hissedin!

Deborah Hi Tech Allık No: 64 Rose / 159.90 TL

Daha aydınlık ve ışıltılı görünen yanaklar! Ekstra yumuşak dokusu ve güllerden ilham alan doğal rengiyle cildinizle mükemmel bir uyum sağlar. Küçük kusurları kusursuz bir şekilde gizlemeye yardımcı olan Deborah Hi-Tech Baked Allık Rose, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirerek doğal bir güzellik yakalamanıza destek olur.

Deborah Super Gloss Pearly Cherry No: 02 / 109.90 TL

Parlak ve ışıltılı dudaklar! Dudaklarda yapışkan hissi bırakmıyor. İtalyan tasarımcı Mario Trimarchi’nin 3 boyutlu modern Milano tasarımlarından esinlenerek yaratılan şık ambalajıyla size kendinizi her an özel hissettiriyor. Doğal pembe tonu ve yumuşak aplikatör ucuyla rahat bir uygulama sağlar.

Brooklyn Likit Allık Şeftali / 74.95 TL

Yanaklarınızın doğal güzelliğini ortaya çıkarın! Göz alıcı rengi ve ipeksi yapısı sayesinde yanaklarınızda doğal bir görünüm yansıtıyor. Hafif yapısı sayesinde cildinizde ağırlık hissi yaratmıyor.

Belirtilen fiyatlar Mayıs güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Deborah Milano, Lovely, Brooklyn ve Revolution ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir