Bella Maison yeni mimari konseptini meraklılarıyla buluşturdu

Mimari konsept tasarımının yenilendiği ilk mağaza

Bella Maison, 2016’dan beri hayatı sığdırdığımız evleri güzelleştirerek dünyayı güzelleştirmeye devam ediyor.  Türkiye’nin genç ve dinamik ev tekstil- dekorasyon markası, yeni mimari konseptiyle öne çıkıyor.  Marka, en önemli satış noktalarından biri olan İstinye Park’taki mağazasını yeni bir lokasyona taşıdı. Bella Maison, İstinye Park AVM’deki 185m²’lik yeni mağazasında, dekorasyon severleri yeniliklerle buluşturuyor.

En iyi alışveriş deneyimi yaklaşımıyla hazırlanan mağazanın mimari tasarımı, ziyaretçilerin işlerini kolaylaştırıyor. Ziyaretçiler, mağazaya girdiği andan itibaren tüm alışverişlerini kimseye ihtiyaç duymadan yapıyor. Tüm ürünler rahatlıkla ulaşılabilecek şekilde sergileniyor. Makul yükseklikteki orta alan mobilyaları ziyaretçilerin mağaza girişinden mağazanın sonuna kadar tüm alanları rahatça görebilmelerine imkan tanıyor. Ayrıca mağaza içerisinde yer alan tüm alanların yuvarlak köşelere sahip olması ziyaretçilere huzurlu bir alan yaratıyor.

Bella Maison; sofra ve yatak odası başta olmak üzere ev dekorasyonu, banyo, kozmetik ve bebek odası tekstil ve aksesuarları kategorilerinde ürünler sunmakta. Evine değer veren, modayı yakından takip eden dekorasyon tutkunlarına güzel bir dünyanın kapılarını aralıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir