Bella Maison’dan Ece Vahapoğlu ile sağlıklı yaşam daveti

Bella Maison ile yenilenme zamanı!

Değişen yaşam tarzlarını tasarımlarına yansıtan Bella Maison, ‘Yenilenme Zamanı’ mottolu Yoga Koleksiyonu’nu tanıttı. Ece Vahapoğlu’nun ev sahipliği yaptığı şık davette sağlıklı yaşam konuşuldu.

Marka, 2023 yılının ilk ayında sağlıklı ve iyi yaşam yolcuğunu başlattı. Uzun vadede hayatı ve dünyayı güzelleştirmeyi hedefleyen Bella Maison, bu yolculuğu yıl boyu yeniliklerle sürdürmeye devam edecek.

Mandarin Oriental Bosphorus Novikov’daki davete İdil Fırat, Arzu Kunt, Dilara Koçak, Kadriye Olgar, Alegra Levi, Erica Balbay, Merve Yıldırım ve Batya Kebudi gibi cemiyet hayatının tanınan simaları ilgi gösterdi.

Markanın yeni koleksiyonunda yoga figürlü nevresim seti, dekoratif yastık, tabak ve çerçeve gibi parçalar var.

Mini yoga deneyimi yaşattı

Dilara Koçak

Arzu Kunt

Ece Vahapoğlu, nefes ve esnetme egzersizi ile konuklara mini bir yoga deneyimi yaşattı. Vahapoğlu, “Bilimsel araştırmalar gösteriyor ki; çevrenizde sağlıklı atıştırmalıklar ve mottolar içeren eşyalar bulundurursanız iyi yaşama daha kolay adapte olabilirsiniz” dedi.

Yaptıkları bir araştırmaya değinen Pazarlama Direktörü Gülin Görünmez ise bazı ilginç bilgiler paylaştı: “Hedef kitlemiz, gün içerisinde bin parçaya bölünüp her şeye yetişmeye çalışmaktan yorulduğunu söylüyor. Artık hiç görmediği yerlere seyahat etme isteği yüzde 58 oranlarında. Bundan yola çıkarak şehrin karmaşasından çıkıp palmiyelerle dolu vahaya götürecek bir Safari koleksiyonu hazırladık.

‘Düzenli hareket ve spor alışkanlığından uzak bir toplumuz’

Ülkemizde iki haftada bir kez spor yapanların oranı yüzde 34 seviyelerinde. Sağlıklı olmak ise ilk 3 endişemiz arasında. Toplumun yarısından fazlası kendileri ve sevdiklerinin sağlığı ile ilgili endişe duyuyor. Endişe var ama önlem az. İşte tam bu noktada Bella Maison ile bu alışkanlığı önce evlere dahil edelim istiyoruz. Bir insan uyandığında baş ucundaki bir çerçevede göreceği motivasyon cümlesi ile güne başlarsa… Eline aldığı bardak su içmesi için onu motive ederse… Yemeğini koyduğu tabakta sağlıklı yaşamı temsil eden figürler olursa… Bir insan aksi yönde davranmakta ne kadar ısrar edebilir?

Bella Maison olarak amacımız sadece evleri güzelleştirmek değil, dahil olduğumuz hayatları, dünyayı güzelleştirmek.”
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir