Golf severler Jumbo Golf Turnuvası’nda buluştu

‘Jumbo Golf Cup23’e ev sahipliği yaptı

Bu yıl ilki düzenlenen Jumbo Golf Turnuvası, iş ve cemiyet dünyasının golf tutkunu isimlerini buluşturdu. Klassis Golf Kulübü’ndeki turnuvaya, golf dünyasından seçkin isimler katıldı. Kurulduğu 1947 yılından bugüne kadar, sofralara kattığı zamansız ve rafine zevkleri bu kez golf severlerle buluşturan Jumbo, yeni ‘Golf Koleksiyonu’nu ‘Jumbo Golf Cup23’te tanıttı.

Golf Cup23’te iş ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri 4 gün boyunca kıyasıya mücadele etti. 356 kişinin katılım gösterdiği turnuvada; Beyhan Goldmann Benardete, Merve Müftüoğlu, Rana Esen, Tevfik Gür, Zeki Rıza Zorlu, Hasan Akçakayalıoğlu, Esat Yontunç, Hande Gülşen, Anıl Tetik, Sarp Can Köroğlu ve Hande Subaşı gibi isimler yer aldı.

Final erkekler Kat A şampiyonu İstanbul Golf Kulübü’nden Ahmet Küçük oldu. Kadınlarda Ankara Golf Kulübü’nden Gülay Dora şampiyonluğu kazandı. Nursel Çökelek Final Kadınlar Kat A kategorisinde ikincilik aldı. Zeynep Çelikoğlu  üçüncü olurken; kadınlar Kat B kategorisinin ikinciliğini Merve Müftüoğlu aldı.

Ortak noktada buluştular

Jumbo Genel Müdürü Sami Hotak ödül töreninde yaptığı konuşmada, ‘’Siz değerli golf severlerle aynı noktada buluştuğumuza inanıyoruz. Bizi çok heyecanlandıran yeni ‘Golf Koleksiyonumuzu’ tanıtmanın sevincini yaşıyoruz. Bu yeni koleksiyonumuzda, golfü saha dışında da hayatınıza dahil edebileceğinizi hayal ettik” dedi.

Klassis Golf Kulübü Başkanı Serdar Candar ise şöyle konuştu: “Bu turnuva ile Türkiye’de yapılan en kaliteli organizasyonlardan birinin altına imza attık. Bu niş organizasyonun parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Turnuva ile eş zamanlı ilk kez tanıtımı yapılan “Jumbo Golf Koleksiyonu” katılımcılar tarafından çok beğenildi.”

Jumbo golf koleksiyonu golf severlerden tam not aldı

Jumbo Golf Koleksiyonu golf sahalarından ilham alıyor. Golfün ikonik temalarını ürünlerle eşleştiren Jumbo, rafine zevklere hitap eden özel bir koleksiyon tasarladı. Koleksiyon, golf topu şeklinde kahve fincanlarından sunum tabaklarına kadar toplamda 50 parçadan oluşuyor. Sofra keyfinin spor ile buluştuğu bir çizgi yakaladı.

Koleksiyona; mağazalar, jumbo.com.tr ve Jumbo By You uygulamasından ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir