Likit, saşe ve çiğnenebilir tablet formları var

OSENDE Collagen ürünleri tüketiciyle buluştu

Cildin ve kemiklerin ihtiyaç duyduğu kolajen desteğini farklı formlarla sunan OSENDE Collagen ürünleri tüketiciyle buluştu. Pelin Karahan’ın marka yüzü olduğu lansman kampanyasının reklam filmi serisi ise yayında!

TAB İlaç, kolajen pazarına 6 farklı ürün çeşidiyle giriş yaptı. Kampanyanın 360 derece kurguya sahip olduğunu söyleyen TAB İlaç Genel Müdürü Dr. Elif Pahsa; “Kolajen gündemde bir gıda takviyesi olmasına rağmen, ihtiyaç duyan kişilerin de akıllarını karıştıran bir pazar. Kim hangi nedenle hangi kolajeni kullanacağını henüz bilmiyor. Her ihtiyaca yönelik kolajen sunduğumuzu anlatmak için bir reklam filmi serisi hazırladık.

Amacımız, sadece gençleşme ve güzelleşme unsurları üzerine kurulu bir anlatım değil. Yaş ilerledikçe azalan kolajenin nasıl yerine konabileceğini; eklem, kemik ve kas sağlığı için öneminden bahsettik” dedi.

Pelin Karahan’ın günlük rutininden anların canlandırıldığı reklam filminde, OSENDE Collagen’in günün her anına eşlik ettiği anlar ele alınıyor. Cilt, kemik ve kasların kolajene ihtiyaç duymasından yola çıkılarak hazırlanan filmlerde; günlük hayattaki farklı zamanlara ait kesitler sunuluyor.

Likit, saşe ve çiğnenebilir tablet formlu OSENDE kolajenlerin anlatıldığı reklam filminde “O hep sende!” mesajı veriliyor.




Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir