Sinoz’dan Anneler Günü’ne özel indirim fırsatları

Sağlık ve güzellik hediye edin

Anneler Günü için birbirinden özel hediye seçenekleri Sinoz’da sizleri bekliyor. Annenizi yaz boyu güneşin zararlı etkilerinden koruyabilir, cildine ışıltı ve parlaklık katan bakım ürünlerinden hediye edebilirsiniz.

3 yeni güneş ürünü olan

  • Kusursuz Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Spreyi
  • Ultra Yüksek Koruyucu&Nemlendirici Sprey Güneş Kremi
  • Yoğun Bronzlaştırıcı Jel ile anneniz yaz boyu sağlıkla ışıldasın.

Yağlı ve Karma Ciltler için Yüz Temizleme Jeli, cildini hiç olmadığı kadar temiz, bakımlı ve parlak yapıyor. İçeriğindeki salisilik asit, çinko PCA ve çay ağacı özüyle cildi fazla yağdan arındırıyor. Temiz ve mat bir görünüm sağlıyor.

Pink Touch; nemlendirme, güneşten koruma ve makyaj bazı olmak üzere tek ürünle birçok ihtiyaca cevap veriyor. Cilt tonununu eşitleyerek anında daha canlı ve sağlıklı bir cilt sunuyor.

Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Kremi, cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı dört mevsim boyunca koruyor. Profesyonel koruma etkisi ile lekeleri hedef alıyor. Güneşin sebep olduğu pigment oluşumunu önlüyor. Lekeli Ciltlere Özel Aydınlatıcı Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi; çift etkili güneş koruması ve leke karşıtı teknolojisi ile güneş ışınlarına ve mavi ışıklara karşı koruyor.

Sinoz Yağlı Ciltlere Özel Aydınlatıcı Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi cildini her mevsim koruyor. Sinoz Güneş Karşıtı Koruyucu Kremleri ile ise annenizin ışıltısı yüzüne yansıtıyor.

Çözüme yönelik cilt bakım ürünleriyle öne çıkan Tüketici Kalite Ödüllü Sinoz Kozmetik ürün ailesine;

  • Online alışveriş siteleri
  • Watsons, Gratis ve Rossmann gibi seçkin kişisel bakım marketlerinden ulaşabilirsiniz.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir