Pandora bu yıl tüm anne figürlerini özel bir koleksiyonla kutluyor

Anne gibi seven herkes için Pandora!

Pandora bu Anneler Gününde, anne sevgisine sahip, anne gibi seven herkesi kutluyor. Bu yıl tüm anne figürlerini özel bir koleksiyonla kutluyor. İster biyolojik anne olsun, ister kendini anne gibi gören/anne gibi seven arkadaşlar… Pandora, bir annenin sevgisinin geleneksel anlayışının çok ötesini keşfediyor.

Moments ve Timeless koleksiyonları; anne sevgisini onurlandırmak için annelerin hayatlarımız üzerindeki etkisini yansıtan mücevherlerle yenilendi.

Ustalıkla işlenen yeni hikayeler

Koleksiyonlardaki yeni mücevherler, anne sevgisi hikayelerini yansıtmak için özenle elde tamamlandı. Yeni tekniklerle birlikte, anneliğin koruma içgüdüsünü temsil ediyor. Her biri özel kılınan bu mücevherler mükemmel birer hediye alternatifi…

Klasik yılan zincir bileklik ve bangle bileklik, Anneler Günü koleksiyonuna özel tasarlanan benzersiz klipsleriyle detaylı işçiliği vurguluyor. Sonsuzluk sembolü ile iç içe geçmiş bir delikli kalp, sonsuz sevgiyi simgeliyor.

Pandora mirasının büyük parçası pavé, bu sezona özgü, çarpıcı bir şekilde tekrar hayat buldu. En az üç sıra taştan oluşan lineer tasarım, her açıdan parıldayan üç boyutlu bir etki ortaya koyuyor. Bu yeni teknik, 925 ayar gümüş, 14 ayar altın kaplama ve 14 ayar pembe altın kaplama yüzük, küpe ve kolyelerde öne çıkıyor.

Doğa anadan ilham alıyor

Doğa Ananın kendisi gibi, anne sevgisi hem güçlü hem de besleyici. Pandora Timeless kolekiyonunun Herbaryum mücevherleri, bu besleyici sevgiyi öne çıkarıyor. Bunu, 925 ayar gümüş ve narin taşlardan oluşan çarpıcı güzellikteki tasarımlarla yansıtıyor. Yaprak ve taç yaprağı silüetlerini yansıtan tasarımlarda; ışıltılı bitki ve çiçek kümeleri oluşturmak için farklı taş kesimler ve şekiller kullanıldı. İster göz alıcı bir çiçek yüzük, ister bileğin etrafında yeşeren bitkilerden oluşan bir bileklik… Her mücevher bir anne olarak sevmenin ve beslemenin ne anlama geldiğinin güçlü bir temsilini oluşturuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir