Paşabahçe Lugat365 serisi annelerin yüreğine dokunuyor

Anneniz için özenli sofralar ve sunumlar

Paşabahçe Mağazaları, bu yıl da anneleri unutmadı. Şık çay ve kahve ürünleri, kolonyalar, sofra ürünleri ve daha fazlası için Paşabahçe Mağazaları’nı ziyaret edebilirsiniz.

‘Bazı kelimeler çok daha güzel’ mottosuyla hazırlanan Lugat365 serisinde yer alan “Dünyaya can getirmiş insan; yaşam kaynağı. Türkçe kökenli olan kelime, na-na çocuk sözünden türetilmiş olan ana kelimesinden evrilmiştir” cümlesi annelerin yüreğine dokunuyor. ‘Anne’ temalı fincan takımı, porselen çay fincanı, kupa ve kağıt ağırlığı ilk sırada yer alıyor.

Pembe ve turkuaz renk seçenekleriyle dikkat çeken Rose kahvaltı serisi sunumları zenginleştiriyor. Artisan demlik, mavi çinili çay seti, Çini Türk kahvesi seti ve Kızkulesi gravürlü Türk kahvesi fincanı ise güzel sohbetlerin ortağı oluyor.

Hediyeniz kolonya olsun mis gibi koksun

Kolonya serileri, Anneler Günü’ne özel bir alternatif oluşturuyor. Annenizin favori kolonyasını seçebilirsiniz. Ya da kırmızı meyveler, yasemin, müge çiçeği ve misk kokularının bir arada olduğu Mon Coeur kolonyayı hediye edebilirsiniz.

Annenizi özel hissettirecek hediyeler

‘Adını Sen Yaz’ kupanın üzerinde yer alan ‘Annesini Sever’ cümlesini kendi isminizle tamamlayabilirsiniz. Böylece çay-kahve keyfine özel bir anlam katabilirsiniz.

Hediye seçenekleri, Paşabahçe Mağazaları ve www.pasabahcemagazalari.com adresinde sizleri bekliyor.




Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir