‘Teşekkürler Anne’ söylemi ile iyi yaşam hediye ediyor

Aqua Gio ile sağlıklı su anneler için de sağlıklı yaşam demek

Annelere sonsuz sevgiyi belli etmenin yolu, ömür boyu en güzel anları hatırlatacak hediyelerden geçiyor. Üstün Alman teknolojisini 90 yıldır evlere taşıyan Fakir Hausgeräte, hayatın her anında yanımızda olan annelere ‘Teşekkürler Anne’ söylemi ile şükranlarını sunuyor. Teknoloji destekli sağlıklı yaşam ürünleri ile annesine iyi bir yaşam hediye etmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Aqua Gio Hidrojenli Su Üretme Cihazı, uyku kalitesini artırmaya yardımcı olurken sağlıklı su ile sağlıklı yaşamı garantilemekte. Bu yenilikçi teknolojinin sunduğu hidrojenli su; bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklardan ve alerjik reaksiyonlardan korumakta. Diyabetin kontrol altında tutulmasını sağlamakta. Yorgunluk ve stres seviyesini düşürme etkisi sayesinde zayıflama sağlamakta.

Annelerin hayatını kolaylaştırmaya geliyor

Fakir Bolt X 8365 Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge’nin yenilikçi tasarımı annelere pratik çözümler sunmakta. İki saat gibi kısa bir sürede şarj olması, otomatik emiş gücü, HEPA 13 filtresi ve geniş LCD ekranı ile dip bucak temizliklerin vazgeçilmezi oluyor. Alerjen karşıtı HEPA 13 filtreye sahip ilk şarjlı dikey süpürge olmasıyla fark yaratıyor. Süpürgenin led ışıkları başlığın ön tarafındaki tespit edilmesi zor kirleri aydınlatarak derinlemesine temizliyor. Özel tasarımlı bükümlü teleskopik boruya sahip tasarımı ile eğilmeden kullanıma olanak tanıyor.

Mutfaklarda pratik çözümler 

Fakir Kaave Dual Pro Türk Kahvesi Makinesi, neşeli ve kalabalık kahve sohbetlerinin en büyük eşlikçisi… Luminasense teknolojisi sayesinde kahveyi taşırmıyor. En ideal köpük seviyesinde pişirerek anın tadını çıkarmaya yardımcı oluyor. KM 6151 Öğütücülü Kahve Makinesi ise sekiz farklı boyutta çekirdek öğütüyor. Tek seferde kahve çekirdeklerini hazneye koyarak istenilen miktarda kahve demleyebiliyor. Kahve yoğunluğunu yumuşak, orta ve yoğun olarak ayarlayabiliyor.

Fakir Premium Chefry, yemek yapmayı kolaylaştırırken zamandan da tasarruf ediyor. 6 farklı pişirme programını kullanarak sayısız çeşitte lezzetler hazırlıyor. Tek seferde 8.5 litreye kadar yemeği pişirebiliyor. Çok az yağ veya yağsız nefis yemekler için mükemmel sonuçlar ortaya çıkarıyor. Tek hazneli sıcak hava fritözü tercih edecek olanlara ise, şık tasarımı ve işlevselliğiyle Fakir Uno Chefry ise kemikli etleri pişirmede kolaylık sağlıyor. Donmuş gıdaları çözüyor ve et balık gibi gıdaları kokusuz ve dumansız pişiriyor.

Tadı damakta kalan yemeklerin gizli sırrı Fakir Grill Expert Smart Izgara ve Tost Makinesi’nde saklanıyor. Yiyecek kalınlığını ayarlayan akıllı sensörü, etin istenilen seviyede pişmesini sağlıyor. Dijital ekranı ve 7 farklı pişirme programı mutfaktaki işleri kolaylaştırıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir