Tüm Aveda ürünleri artık Leaping Bunny statüsüne sahip!

Saç, cilt ve vücut bakım ürünleri için geçerli

Aveda Cruelty; Cruelty Free International tarafından hayvan dostu ürünler olarak dünya çapında tanınan altın onay standardına sahip. Marka, tedarikçilerinin ve üreticilerinin ürünleri ve içerikleri için tüm Leaping Bunny kriterlerine uyduğunu doğrulamak için Cruelty Free International ile titiz, uzun süreli bir inceleme sürecinden geçti. Önayın korunması için Aveda, Cruelty Free International tarafından her 12 ayda bir denetlenecek.

Aveda’nın Küresel Marka Başkanı Barbara De Laere; “Aveda, içinde yaşadığımız dünyayı önemseme ilkesi üzerine kurulmuştur. Buna hayvanlar üzerinde test yapılmasına her zaman karşı çıkmak da dahildir. 40 yılı aşkın bir süredir sürdürülebilirlik konusunda sektörde öncülük ediyoruz. Uluslararası kabul görmüş altın standart olan Cruelty Free International Leaping Bunny onayımızla birlikte gezegenimize olan bu bağlılığı vurgulamaktan gurur duyuyoruz” açıklamasını yaptı.

Cruelty Free International’ın CEO’su Michelle Thew ise; “Aveda, etik iş ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığı ile yıllardır süregelen bir üne sahiptir. Artık tüm ürünleri için Leaping Bunny onayını içermesinden heyecan duyuyorum” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir