Vegan anne-bebek markası OlgaCola Milano artık Türkiye’de

‘Sağlıklı bir bebek cildi her şeyden önce gelir’

“Kim bebeği ya da kendisi için emin olmadığı bir ürünü kullanmak ister ki?”

Bu sözün sahibi, İtalyan Tıbbi Biyoteknoloji Uzmanı Olga Cola. Geçen yıl oğlu Luigi’nin atopik cildinden ilham alarak, kendi ismini taşıyan markası organik OlgaCola Milano’yu üretti. Marka, artık Türkiye’de!

Atopiye eğilimli bebek cildine özel ürünler; en hassas ciltleri savunan, saf ve ultra hassas formülasyonlar, mikrobiyota dengesi üzerinde çalışan reaktiflerle üretildi.

  • Omega 3-6-7-9 kompleksi, makademya, kuşburnu ve shea yağı ile geliştirilen Derma Rahatlatıcı Krem
  • Doğal tahriş ediciler nedeniyle oluşan iltihaplı cilt rahatsızlıklarını koruyan Rescue Paste-Kurtarıcı Maske
  • Tamamen doğal ve bitkisel kaynaklı hipoalerjenik ve ultra hassas temizleyici Ultra Gentle Wash

iyi yaşam noktalarında annelere ulaşacak…

Yüksek performanslı yetişkin ürünleri

Ciltte ve saçta ışıltıları ortaya çıkarmak için güçlendirilen biyo-teknolojik aktifler; iyileştirici enzimler ve prebiyotikler içeren yetişkin ürünlerinde ise odak cilt ve saç.

Glow Booster Oil; algler ve mikroorganizmalardan elde edilen ultra konsantre güçlendiriciler ve yüksek teknolojili formülasyonlar içeriyor. Organik yağların saf konsantrasyonu ile bir uygulamadan sonra bile donuk cildin ve saçın parlamasını sağlıyor. Formülasyon, yüksek oranda onarıcı ve yenileyici tamanu yağı içeriyor. Bu özel yağ, yara izlerinin görünümünü azaltmaya, koyu lekelerin solmasına ve saçları nemlendirmeye çalışıyor. Makademya yağı ise hem cilte hem saçta oksidatif stresi azaltarak; kırışıklıkları ve yaşlılık lekelerini önlüyor.

Hyalu Radiance Cream; hyaluronik asit, prebiyotikler ve Lumine Boost, Tamanu ve kuşburnu yağları içeriyor. Cildi sağlıklı ve esnek bırakırken çevresel cilt yaşlanmasına ve oksidatif strese etkili bir şekilde karşı koyuyor.

Revitalizing Şampuan (Canlandırıcı Şampuan); mat ve yorgun saçları nemlendirmeye ve canlandırmaya yardımcı oluyor. Saç tellerini güçlendirip kalınlaştırır. Prebiyotikler saç derisindeki bakterileri güçlendirerek saçı daha güçlü ve esnek hale getiriyor. Şampuanın formülü, bir uygulamadan sonra saçı daha kalın, ipeksi ve parlak bırakıyor.

Mikrobiyom teknolojisi

Sşırı reaksiyonu, enfeksiyonları, akne, kepek ve pişikleri azaltmak için ürünler prebiyotikler ve probiyotikler ile güçlendi. Cilt prebiyotikleri; probiyotikler için gıda takviyesi görevi görüyor. Doğal cilt mikro florasını artıran patentli bir süreçle çevresel stres faktörlerinden korunmaya yardımcı oluyor.

Enzimatik biyo fermente

Ürünler kimyasal çözücüler olmadan; yüksek biyo yararlanımı olan bitkilerden tam fitokompleksler elde eden patentli İtalyan biyoteknolojisi ile elde edildi.

Cilt lipo kurtarma kompleksi

Fitokompleksler, cildin lipidik bariyerini onarıyor. Çok kuru ve reaktif cildin iyileşmesine yardımcı oluyor. Cildin bariyer işlevini destekleyen hidrolipidik tabakasını iyileştiriyor.

  • Glow Booster fiyatı: 1095 TL
  • Revitalizing Shampoo fiyatı: 575 TL
  • Baby Ultra Gentle Wash fiyatı: 550 TL
  • Baby Rescue Paste fiyatı: 390 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir