Yeni yılda neye ihtiyacınız varsa onu hayatınıza davet edin

Önce zihninizde canlandırın

Her yeni yıl; yeni başlangıçları, umutları ve beklentileri içerisinde besler ve bizi değişime hazırlar.  2023’e giriş yapmakta olduğumuz bu günlerde ilişki koçu ve aile dizimi uzmanı Gül Çukur; yeni yılı omzunda geçmişe dair yükleri sevgiyle bırakarak karşılamak isteyenler için öneriler sunuyor:

Yeni yıla girmeden önce bir iç değerlendirme yapıyoruz. Geçen yılımızı düşünüyoruz. Hedefler listesi yapılıyor, peki aldığımız kararları uygulamaya geçirmek kolay oluyor mu? Erteleme ve motivasyon kaybı kararlarımızı uygulamamıza engel oluyor mu? 

Gül Çukur

Bir günde kararlarımızı elbette değiştiremeyiz. Kararlarımızı uygulama noktasında birçok iç ve dış faktör etkili oluyor. Önce zihnimizde istediğimiz şeyleri canlandıralım.

İstediğiniz şey için önce niyet edin, artık size hizmet etmeyen düşünce ve inanç kalıplarınızı gözden geçirin tıpkı artık kullanmadığınız eşyalar, giysiler gibi içsel dolabınızdan çıkarın. Kalbinizin genişlemesi, esenlik haliniz, bolluk ve bereket için neye ihtiyacınız varsa onu hayatınıza davet edin. Sonra bırakın sizden ışık olarak evrene doğru yayılsın ve gitsin. İlahi plan sizin için bunu gerçekleştirecektir. Tüm bunların gerçekleşmesi için günün herhangi bir saatinde düzenli olarak 5 dakikalık meditasyon yapın. Evrenin hareketi sevdiğini unutmayın, niyet ve dilekleriniz için harekete geçin.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir