NYX Professional Makeup ve Watsons Türkiye’den Haytap’a destek

HAYTAP’a toplamda 300 kg mama bağışı

NYX Professional Makeup; Watsons Türkiye ve HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu iş birliği ile Veganuary etkinliğini gerçekleştirdi.

Akasya AVM’de 5 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşen etkinlikte; NYX Professional Makeup markasının vegan formüllü ve yüksek performanslı ürünleri tüketicilerle buluştu. Sosyal medya fenomeni Eda Yaman da etkinliğe katılarak keyifli anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Etkinliğe katılmak isteyen herkes, Watsons bisikletlerini çevirip vegan smoothieler hazırlayarak keyifli dakikalar geçirdi. Kendi hazırladıkları smoothieleri yudumlarken eğlenceli fotoğraflar da çekilen katılımcılar; bu keyifli anları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Hazırlanan her smoothie ise Hayvan Hakları Federasyonu Haytap’a 1 KG mama bağışı olarak karşılık buldu. Bu aktivite ile HAYTAP’a toplamda 300 kg mama bağışı yapıldı.

NYX Professional Makeup markasından sorumlu Pazarlama Müdürü Ayşe Nur Dağgeçen; “Ürün gamımızda bulunan hayvansal kaynaklı veya türevli bileşenler içermeyen vegan formüllü ürünlerimiz markamızın kalbini oluşturuyor. Bizim için Ocak (January) ve Şubat (February) ayları Veganuary’dir. Veganuary kampanyamızı bu sene Watsons ile paylaşmaktan ve bu kadar kapsamlı ve güzel bir etkinlik ile kutlamaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

PETA (Global Animal Test Policy) onaylı NYX Professional Makeup’ın vegan formüle sahip tüm ürünleri için https://www.watsons.com.tr/sayfalar/nyx-professional-makeup sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

NYX Cosmetics sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir