Sağlık Sektörünün En’leri ‘Golden Pulse’da belirlenecek

Ödül töreninin sponsorları belli oldu

Golden Pulse’da sektörün gelişimi adına hazırlanan proje ve çalışmalar; Farma & OTC, Health & Wellness, Sağlık İletişimi, Marka Ekipleri ve Özel Ödüller kategorilerinde değerlendirilecek. Toplam 5 ana kategoride ve 46 alt bölümde değerlendirme yapılacak. Kategori birincileri; 5 Ocak 2022’de Shangri-La Bosphorus’ta gerçekleşecek törenle ödüllerine kavuşacak.

Bağımsız karar veren iyi yaşam, sağlık ve sağlık iletişimi sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin; ajansların; akademik kuruluşların; hastane ve sağlık merkezlerinin temsilcilerinden oluşan jüri üyeleri; ön değerlendirme ve final olmak üzere başvuruları iki ayrı aşamada ele alacak. Hedeflerine ulaşan ve çıkış amaçlarına uygun çözümler üreten projeleri ödüllendirecek.

  • Farma & OTC kategorisindeki başvurular; Varis ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy’un jüri başkanlığında 7 Aralık’ta,
  • Health & Wellness kategorisi; İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya başkanlığında 9 Aralık’ta
  • Sağlık İletişimi kategorisi birincileri ise Tazefikir Group Kurucusu Çağlar Gözüaçık başkanlığında 22 Aralık’ta değerlendirmeye alınacak.

Golden Pulse ödüllerinin sponsorları

Borusan Oto, Tazefikir Group, Pierre Fabre Türkiye, Doppelherz, Bioderma, Esthederm, Etat Pur, Alchemlife Türkiye, Farma VR, Ecza Stok, AV Yaşam Atölyesi, Doctor Follow, Nema Basım ve Yayın ile Elite World Sapanca.

Medya sponsorları ise; Klass Magazin, gecce.com, Fikir Liderleri, OTC Plus, Business World Global, OTC News, Ecza Gündem, Women’s Style, Girişim Rotası, iyininpesinde.com ve MD Magazin.

Kategori detaylarına ve yarışma takvimine https://goldenpulseawards.com.tr/ adresinden ulaşmak mümkün.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir