Sevgililer Günü sürprizi: Pembe Panter koleksiyonu

İçinden geldiği gibi sev!

Dagi, Sevgililer Günü için farklı alternatifler sunuyor. Eğlenceli ve geometrik desenlerin çeşitli kombinasyonlarda bir araya geldiği tasarımlardan oluşan koleksiyon, sevdiklerini özel hissettirmek isteyenleri bekliyor.

Her sezonun renk trendlerini özel günlerin ruhu ile tasarımlarına taşıyan Dagi, Sevgililer Günü için zamansız tasarımların yanı sıra renkli, alışılmışın dışındaki desenleri ve 2023 trend rengi Viva Magenta renginin açık tonlarının yer aldığı modelleriyle ön plana çıkıyor.

İçinden Geldiği Gibi Sev diyerek aşkın rengi kırmızı, fuşya, mavi ve ekru renkleri dikkat çekiyor. Koleksiyon sevdiklerini veya kendisini mutlu etmek isteyenler için farklı hediye alternatifleri sunuyor.

Erkeklere özel seçenekler

Genç ve yetişkin olmak üzere iki farklı kategoride erkek koleksiyonu var. Genç koleksiyonu eğlenceli sloganlar ile dikkat çekiyor. Yetişkin koleksiyonunda lacivert rengin kırmızı ile harmanlandığı çizgili ve geometrik desenler yer alıyor. Özel dokuma kumaş alternatifleri ile hayata geçirilen tasarımlar şık birer hediye oluyor. Koton ve micro modal kumaş ile tasarlanan 2’li boxer setler hem kullanışlı hem de şık.

Kadınlara özel seçenekler

Dagi’nin Sevgililer Günü için tasarladığı yeni koleksiyonunda renkli tasarımların yer aldığı eğlenceli koleksiyonlardan, siyah ve dantelin buluştuğu koleksiyonlara kadar pek çok ürün yer alıyor.  Genç kategorisinde coral ve lavanta tonlarının ağırlıkta olduğu floral desenler dikkat çekiyor. Yetişkin kategorisinde siyah ve dantel detaylarla şıklık ve elegan bir görünüm sunmakta!

Pembe Panter koleksiyonu

Dagi, lisanslı ürünler koleksiyonuna Sevgililer Günü’nde de devam ediyor. Pembe Panter çizgi filminden esinlenerek tasarlanan koleksiyon, bu karakterleri tasarımlarda görmek isteyenlerin tercihi oluyor.

DAGİ, sevdiklerine en güzel hediyeyi almak isteyenleri dagi.com.tr ve DAGİ mağazalarına bekliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir