The Future Healthcare Konferansı’nda her bilet bir ağaca dönüşüyor

‘1 Bilet Eşittir 1 Ağaç’

Türkiye’nin en büyük sağlık ve sağlık teknolojileri konferansı The Future Healthcare İstanbul Uluslararası Konferansı’nda; Türkiye ve yurt dışından sağlık sektörünün öncü isimleri bir araya gelecek. Konferans, Tazefikir ve Future X Events tarafından 20-21-22-23 Mayıs 2021’de tarihi Fişekhane’de düzenlenecek. Konferansın avantajlı bilet satışı dönemi devam ediyor.

Bilet satışı, sağlıklı nesillerin yetişeceği daha yeşil bir Türkiye için yapılan ‘1 Bilet Eşittir 1 Ağaç’ projesine dönüşüyor. Konferans için satılan her bir bilet için Ege Orman Vakfı iş birliği ile bir ağaç dikilmektedir.

‘Bilimle Heyecanlanmak, Deneyimden İlham Almak’

Konferansın bu yılki teması, ‘Bilimle Heyecanlanmak, Deneyimden İlham Almak’. Değerli konuşmacılar ve panellerin yer alacağı konferansın biletlerinde ön satış dönemi 15 Nisan’a kadar devam edecek.

Konferansın biletleri  http://futurehealthcare-istanbul.com adresinde katılımcılarla buluşuyor.

Hibrit formatta hem fiziksel hem de online 

İlk olarak 2019 yılında yapılan ve alanında önemli bir boşluğu doldurarak dünya çapında bir etki yaratan konferans, 2021’de 10 binden fazla doktorun, 4 binden fazla eczacının, binlerce tıp öğrencisinin yanı sıra resmi kurumların temsilcilerinin katılımıyla yapılmaktadır. Hibrit bir formatta hem fiziksel katılımla hem de online olarak düzenlenecektir. The Future Healthcare İstanbul 2021’de, sağlık sektörünün öncü isimleri ilham veren oturumları ile geleceğin sağlık temalarını ve trendlerini ele almaktadır.

Konferansta neler var?

Konferansta sağlığın geleceği ile ilgili ufuk açıcı yeni teknolojiler, çığır açan tedavi yöntemleri, CrisPR gen makası, geleceğin hastaneleri, sağlıkta yapay zeka, sanal gerçeklik, robotik uygulamalar, nano-teknoloji, kişiselleştirilmiş tıp, giyilebilir teknolojiler, büyük veri, geleceğin sağlıklı yaşam şehri, koruyucu tıp, OTC’nin geleceği, uzay tıbbı, tıp eğitimi gibi pek çok konuda oturumlar gerçekleşecek. Covid 19 özel oturumunda ise küresel iklim değişikliği, salgın hastalıklar ve mega trendlerin sağlığa etkisi masaya yatırılacaktır.

Prof. Melvin Samson, Prof. Dr. Richard A. Lockshin, Prof. Dr. Devrim Gözüaçık, Prof. Dr. Sinan Canan, Prof. Dr. Türker Kılıç, Prof. Dr. Murat Baş, Prof. Dr. Murat Aksoy, Prof. Dr. Oğuz Özyaral, Dr. Michael Marash, Dr. Cem Kınay,  Uzm. Dyt. ve Aktivist Dilara Koçak, Prof. Dr. Aytuğ Altundağ, Uzm. Dr. Ayça Kaya, Uzm. Dr. Enes Güler, Uzm. Dr. Bekir Çakmak, Dünya Gazetesi yazarı Vahap Munyar (moderatör) gibi değerli isimleri ağırlayacaktır. olan Konferansın diğer konuşmacıları ve detaylı programı önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir