The Purest Solutions sokak hayvanlarına yardım eli uzatıyor

‘Bir Mama, Bir Umut’ ile sıcacık bir yardım

The Purest Solutions, hayvan dostu marka kimliğini güçlendirmek adına HAÇİKO‘ya destek oluyor. #birmamabirumut projesine katkı sağlıyor.

Marka, #birmamabirumut projesi kapsamında “Birlikte daha sevgi dolu bir dünya inşa edelim…” mottosuyla yola çıktı. Amaç, kış aylarında sokak hayvanlarının açlık ve soğukla mücadele etmelerine destek olmak. Bunun için www.thepurestsolutions.com’dan yapılan alışverişlerin kargo kutularına bir kutu mama ekliyor.

TPS Academy’nin gönüllü oluşum TPS Heroes ile barınak yapma ve besleme etkinlikleriyle projeye katılan her bir kullanıcı, sadece The Purest Solutions’ın kaliteli ürünleri satın almış olmakla kalmayıp, aynı zamanda sokak hayvanları için yapılan bu anlamlı katkıya ortak olmanın gururunu yaşayacaklar. 

Marka, 2023 yılında HAÇİKO ile kargo kutularında 40 bin mama dağıttı. Barınak ve besleme etkinliği kapsamında, The Purest Solutions kutularından ileri dönüşüm tekniği ile 6 adet barınak yaptı. Barınakların kurulduğu bölgede yaşayan sokak dostlarını besledi.

Neden The Purest Solutions?

Temiz Marka; ürünleri geliştirirken doğaya saygılı. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Hayvansal içerik yok. Ayrıca Paraben, Alkol, Esans, Boya da içermiyor.

Az Ama Öz içerik; cilt bakım rutininizde karmaşaya mahal vermeyecek sadelikte, anlaşılır ve sonuç odaklı aktiflere sahip.

Efektif Formülasyon; doğru aktif maddeleri uygun pH ile stabil halde kurgulayıp sunuyor.

Paylaşıyor; paylaşmayı seviyor, her aldığınız ürünle sizi paylaşımlarına ortak ediyor!

Cilt Bakım Uzmanı; Uzmanlarımız ile yapacağınız görüşmeler sonrasında kendi cildinizin uzmanı olmanızı istiyor.




Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir