Aksan Kozmetik ürünleri, yeni iş birliği ile tüm Türkiye’ye ulaşacak

Aksan Kozmetik, Düzey Pazarlama ile iş birliğine imza attı

Aksan Kozmetik, DeepFresh ve Savon De Royal ürünlerinin Türkiye genelindeki tüm zincir ve yerel marketlerde yer alabilmesi amacıyla hızlı tüketim ürünleri sektörünün güçlü satış ve dağıtım şirketlerinden biri olan Düzey Pazarlama ile iş birliğine imza attı.

Düzey Pazarlama, Aksan Kozmetik ürünlerinin dağıtım operasyonunu üstlenerek gıda dışı kategoriye geri dönüyor.

Zafer Kutanoğlu: 2022’de yüzde 100 büyüme öngörüyoruz

İş birliğine dair bir değerlendirme yapan Aksan Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kutanoğlu, “Dünyanın 95 ülkesine ihracat gerçekleştiren bir marka olarak 2020 yılı başı itibariyle başlayan iç piyasa yolculuğumuzda yeni bir adım atıyoruz. Bu adımla DeepFresh ve Savon De Royal ürünlerimiz; ülkemizin 81 şehrinde ve bağlı ilçelerinde tüketicilere ulaşacak. Bunun için hızlı tüketim ürünleri sektörünün önde gelen oyuncularından Düzey Pazarlama ile iş birliği gerçekleştirdik. Düzey Pazarlama’nın Türkiye pazarındaki gücü, geniş ve profesyonel kadroları ile penetrasyon hızımızı daha da arttıracağız.

İş birliği çerçevesinde Düzey Pazarlama, uzun zaman sonra gıda dışı markaların dağıtımını gerçekleştiriyor olacak. Böylelikle DeepFresh ve Savon De Royal markalarımızı kişisel bakım kategorisinde lider konuma getireceğiz. Düzey Pazarlama’nın bize kazandıracağı ivme ile 2022 yılında; bir önceki yıla göre yüzde 100 büyüme öngörüyoruz” dedi.

Dr. Oğuzkan Şatıroğlu: Gıda dışı kategorisine geri dönüyoruz

Düzey Pazarlama Genel Müdürü Dr. Oğuzkan Şatıroğlu, şu değerlendirmelerde bulundu: “Şirketimizin sahip olduğu 47 yıllık geçmiş ile hem gıda hem de gıda dışı kategorilerde şimdiye kadar tüm Türkiye’ye hizmet verdik. Uzun zamandır yalnızca gıda sektöründen yana yaptığımız tercihimizi; yeniden gıda dışı ürünler kategorisine de taşıma kararı aldık. Aksan Kozmetik’in ulusal ve uluslararası alandaki gücü, ürün kalitesi ve çeşitliliği ile Düzey Pazarlama’nın sektördeki tecrübesi, dağıtım gücü ve sağlam altyapısı birleştiğinde DeepFresh ve Savon De Royal markalarını liderliğe taşıyacağız.”
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir