A|X Armani Exchange ve EA7 Emporio Armani tek çatı altında!

Giorgio Armani Group’un 2 ayrı markası ilk defa aynı metrekarede buluştu

A|X Armani Exchange ve EA7 Emporio Armani mağazaları dünyada bir ilke imza attı! İki marka, City’s AVM içerisinde aynı çatı altında buluştu.  Mağazalar, Türkiye’de birçok markanın temsilciliğini yapan Çiçek Grup bünyesinde açılış yaptı. Açılışa İstanbul cemiyet ve moda dünyası ilgi gösterdi.

2 katlı mağazanın bir katı EA7 Emporio Armani koleksiyonuna ayrıldı. Diğer katında ise A|X Armani Exchange koleksiyonu moda severlerle buluşuyor.

Sokak stilini gardıroplara taşıyan marka A|X Armani Exchange

Mağazalar, Armani’nin minimalist ve iddialı tasarım dilini yansıtıyor. Erkek ve kadın kıyafet koleksiyonlarının yanı sıra, ayakkabı, çanta ve aksesuar koleksiyonları da yer alıyor. 1991 yılında doğan, Giorgio Armani Group portföyündeki markaların en dinamiği, gençlerin dünyasıyla her zaman uyum içinde olan A|X Armani Exchange, mağaza içerisinde yer alan özel led ekran kullanımları ve ışıklandırmalarıyla da bu ruhu yansıtıyor.

Koleksiyonda sokak şıklığı, kültürü, dansı ve müziğinden esinlenen parçalar var. Sıra dışı renk kullanımları, temiz, güncel çizgilere sahip modern stiller, denimin ruhunu taşıyan tasarımlar ve farklı kumaş kombinleri koleksiyonlarda öne çıkıyor.

Spor tutkusunu tasarıma dönüştüren marka: EA7 Emporio Armani

EA7 Emporio Armani mağazasında ise spor salonlarından, kişisel zamana uzanan teknik alt yapılarla desteklenen, fonksiyonel, trend ve ilham verici tasarımlar var. Marka, sporu ve aktif yaşamı hayatının merkezine alanlara hitap ediyor. Rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlayan giysiler sunmakta.

Birçok spor dalına yönelik teknik altyapılı kıyafet, ayakkabı ve aksesuarı mağazada bulabilirsiniz. Ayrıca kadın ve erkek spor modasından geniş bir koleksiyon sergilenmekte.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir