Sektörün motivasyonu ‘Golden Pulse Awards’ sahiplerini bekliyor

Tören Shangri-La Bosphorus Otel’de

Sağlık alanında faaliyet gösteren şirketlerin, ajansların ve kişilerin katıldığı Golden Pulse Awards ödül töreninin ikincisi; 5 Ocak 2023 tarihinde düzenlenecek. Sektör profesyonellerinin başarılarını tescilleyen ödül töreni; beş ana kategoride gerçekleşecek.

Farma & OTC, Health & Wellness, Sağlık İletişimi, Marka Ekipleri ile birlikte özel ödüller Shangri-La Bosphorus Otel’de organize edilen görkemli bir gecede sahiplerini bulacak. Bu sene Yılın En Başarılı Projesi ve Ömür Boyu Başarı Ödülü de takdim ediliyor.

Başvurular, 10 Kasım’a kadar devam edecek. Jüri değerlendirmeleri; kategorilerine göre 6-13 Aralık 2022 tarihleri arasında yapılıyor.

Jüride iddialı isimler var

Yarışmanın jürisinde, geçen sene olduğu gibi bu sene de iddialı isimler var. Danışma Kurulu Başkanlığını Çağlar Gözüaçık’ın yaptığı jüride; Farma & OTC Bölümü Başkanı Amgen & Gensenta Turkey Genel Müdürü Güldem Berkman, Wellness Bölümü Başkanı Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli ve Sağlık İletişimi Bölümü Başkanı ise Sanofi Kurumsal İletişim Direktörü Pınar Kaya var.

Geçen sene jüri özel ödülleri hariç; 45 farklı kategoride toplam 153 proje birbirleri ile yarıştı. Toplam 36 proje kategori birincisi oldu.

Her kategoride kriter farklı

Projelerde, her kategorinin değerlendirme kriteri birbirinden farklı olacak. Projeden beklenen kriterler, kategori açıklamalarında yer alacak. Ayrıca projelerin özgün olması gerekiyor.

Kategori detaylarına, yarışma koşullarına ve yarışma takvimine https://goldenpulseawards.com.tr/ adresinden ulaşmak mümkün.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir