Babanız kitapsever mi yoksa teknoloji tutkunu mu?

Babalar Günü için aradığınız her şey D&R’da

D&R, kitap her yaşa ve zevke hitap eden hediye seçenekleriyle ‘Babalar Günü’nü kutluyor. Marka, tüm babaların farklı zevklerine hitap edecek bir hediye listesi hazırladı. Listede teknoloji alanındaki yenilikleri takip edenlerden iş koliklere, kitap severlerden müzik tutkunlarına onlarca keyifli seçenek var.

Kitap sever babalar için

Don Kişot ile Orta Dünya’nın fantastik ve destansı hikayelerinin özel basımı Yüzüklerin Efendisi, babanıza hediye edebileceğiniz eserler arasında. Dijital Dünyada Çocuk Büyütmek ve Baba Olma Sanatı ise yeni baba olanlara alınabilecek kitaplardan.

Müzik tutkunu babanıza Müslüm Baba’dan şarkılar

Müslüm Baba Film Müzikleri, Mccoy Tyner’ın Inception albümü ve Tarantino The Collection plakları müzik tutkunu babalar için. Crosley Voyager ve Lenco LS-10WD, kaliteli ve sıradışı tasarımlara sahip pikaplar.

Oyuncu babanızı Lego ile Star Wars’a götürebilirsiniz

665 parça legodan oluşan Star Wars Ölüm Yıldızı Hendek Akını yapım seti, babanızı meşgul tutacak. Aksiyon/bilim kurgu oyunu Returnal babanızı sevindirecek hediyeler arasında.

İşkolik babalara özel

Scrikss’in 50. yılına özel Heritage kalem serisinden platin dolma kalem çok özel bir hediye. Victoria’s Journals planlama defteri, ve Ahmet Şerif İzgören’in ‘İş Yaşamında 100 Kanguru-Yönetim Liderlik ve İş Yaşamı’ kitabı seçenekler arasında.

Teknoloji takipçisi babalara

Kobo Elipsa e-okuyucu ile babanız en sevdiği kitapları istediği yere taşıyor. GoPro Aksiyon kamerası ve Fuji Instax Wide, en güzel anları ölümsüzleştiriyor.

70 metreye kadar etkili kumandasıyla Corby Drones; 14 dakika havada kalıyor. Katlanabilir olmasıyla babaları heyecanlandırıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir