Geleneksel Pazar SaffHane’de atölye ve söyleşi zamanı

Sağlıklı Mutfak İyi Gelecek

Geleneksel Pazar, ilk kurulduğu günden bu yana, temiz ürün üretmek isteyenlerle temiz ürün tüketmek isteyenleri buluşturuyor. Anadolu’nun dört bir yanından gelen lezzetler, artık herkes için daha ulaşılabilir.

Konya Bozkır’dan çifte kavrulmuş tahin, Diyarbakır Karacadağ’dan çömlek çatlatan pirinç… Yerli tohumla toprağı tertemiz işleyen, tarım kimyasalı, hormon ve benzerlerini kullanmayan, küçük ölçekli üretim yapan çiftçilerden, derneklerden, kooperatiflerden…

Geleneksel Pazar, seneler içinde ürünlerini çeşitlendirdi. Ham kakaodan baharata, kombu çayından glütensiz lokuma pek çok gıdayı bulabileceğiniz bir yer haline geldi. Sadece gıda değil, ekolojik temizlik, doğal güzellik, ev ve yaşam ürünleri de var. Doğal sirke, hilesiz bal, iyi tuz isteyenlerin adresi oldu.

Gülden Kılınç’tan tavsiyeler

SaffHane’de başlayan atölye ve söyleşi programlarının ilk konuğu diyetisyen ve sağlıklı beslenme uzmanı Gülden Kılınç oldu. Sağlıklı Mutfak İyi Gelecek diyerek sağlıklı yaşamın en önemli kısmı beslenmeyle ilgili engin tecrübelerini paylaştı. Alışveriş, gıda etiketlerini okuma, gıdaları muhafaza etme, pişirme konu başlıklarından bahsetti.

Geleneksel Pazar 4 markayla hizmet veriyor:

  • Temiz ve gerçek gıda SaffBahçe
  • Ekolojik temizlik ve kişisel bakım ürünleri SaffHayat
  • Sağlıklı ekmek ve atıştırmalıklar SaffFırın
  • Ev ve yaşam ürünleri SaffHaneBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir